Kaip daugiau sutaupyti?

Paprastos taisyklės, kaip sumažinti išlaidas tarptinkliniam (angl. roaming) ryšiui:

 1. Prieš kelionę į užsienį patikrinkite tų šalių, į kurias vykstate, tarptinklinio ryšio tarifus: „Omnitel“ roaming'o tarifai, „Bitė“ roaming'o tarifai, „Tele2“ roaming'o tarifai, TravelSim roaming'o tarifai. Pavyzdžiui, skrendate į Egiptą: „Omnitel“ roaming'o tarifai Egipte, „Bitė“ roaming'o tarifai Egipte, „Tele2" roaming'o tarifai Egipte. Su TravelSim Classic kortele skambučių priėmimas Egipte - nemokamas.
   
 2. Prieš išvykstant į užsienį, praneškite visiems savo TravelSim numerį.
   
 3. Taip pat norint neprarasti skambučių į savo turimą Lietuvos operatoriaus numerį, savo telefone nustatykite peradresavimą iš turimo Lietuvos operatoriaus numerio į TravelSim numerį. Į vieną TravelSim numerį galima peradresuoti keletą numerių, todėl, kai vykstate keliese ir turite tik vieną TravelSim kortelę, galite į vieną TravelSim numerį peradresuoti visus skambučius iš visų Jūsų ir kartu vykstančių turimų numerių. Skambučių peradresavimo nustatymas nieko nekainuoja, nepriklausomai nuo buvimo vietos (pvz., būnant roaming'e). Tai yra tarnybinė GSM operacija. Norime priminti, kad prieš nustatant peradresavimą, patikrintumėte savo turimo Lietuvos operatoriaus numerio skambučių tarifą iš Lietuvos į Estijos mobiliuosius tinklus.
   
 4. Daugeliu atveju verta užsisakyti iš savo operatoriaus palankesnį tarifą skambučiams į Estijos mobiliuosius tinklus, kad peradresavimas kainuotų pigiau ir Jūs galėtumėte sutaupyti dar labiau.
   
 5. Jeigu esate verslo klientas ir naudojates CSC TELECOM fiksuotoju ryšiu, galite užsakyti savo TravelSim kortelei papildomą Lietuvos fiksuotojo ryšio numerį, skambučiai iš CSC TELECOM fiksuotojo ryšio tinklo bus nemokami, tačiau skambučio priėmimas TravelSim abonentui kainuos papildomai.
   
 6. Naudokitės Nemokamų SMS žinučių paslauga - iš mūsų tinklalapio per dieną galima išsiųsti 10 nemokamų SMS žinučių vienam TravelSim abonentui.
   
 7. Tapkite CSC TELECOM fiksuoto arba mobilaus ryšio abonentais ir už skambučius Į Estijos mobiliojo tinko ir TravelSim numerius mokėsite žymiai pigiau.