DUK

1. Kaip skambinti naudojant TravelSim?
Surinkite + arba 00, po to šalies, miesto kodą ir numerį.
Paspauskite mygtuką Skambinti ir telefono ekrane pamatysite pranešimą Wait for Call.
Po kelių sekundžių sulauksite skambučio. Tiesiog atsakykite į skambutį, kaip visada. Jūs išgirsite kortelės sąskaitos likutį ir Jūsų pokalbis prasidės!
2. Kiek kainuoja TravelSim pradinė pakuotė?
Jūs gaunate TravelSim startinį paketą, kuriame jau yra pokalbių laikas. Pakuotė su 2.90Eur pradiniu sąskaitos balansu kainuoja 11.30 Eur. Pakuotė bus pristatyta Jums per dvi darbo dienas.
Nusipirkti TravelSim pirminę pakuotę galite mūsų elektroninėje parduotuvėje. TravelSim sąskaitą taip pat galite papildyti pasinaudoję mūsų tinklalapio elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atlikus apmokėjimą pokalbių laikas bus papildytas per kelias minutes.
3. Kiek laiko užtruks pristatymas?
Po sėkmingo apmokėjimo TravelSim pakuotė bus išsiųsta Jūsų nurodytu adresu kitą darbo dieną. Pakuotė bus pristatyta Jums per dvi darbo dienas. Mes naudojames „Cargobus“ ir DHL įmonių pristatymo paslaugomis, todėl pristatymo data ir laikas priklauso nuo šių įmonių operatyvumo bei pristatymo adreso.
4. Kaip galima gauti sąskaitą faktūrą?
Po sėkmingo apmokėjimo parašykite mums elektroninį laišką el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kuriame nurodykite būtinus sąskaitos faktūros rekvizitus: Fizinio arba juridinio asmens pavadinimą; Fizinio arba juridinio asmens kodą; PVM mokėtojo kodą (jei yra); Registracijos adresą; Kontaktinį telefoną (jei yra); Faksą (jei yra); El. paštą; Pirkimo datą.
Arba tiesiog savitarnoje pažymėkite, kad Jums reikės sąskaitos faktūrtos.
5. Kiek laiko galioja TravelSim kortelė ir sąskaitos balansas?
Ilgiau kaip vienerius metus nenaudojama kortelė gali būti išjungta. Tokiu atveju susisiekite su mumis dėl paslaugų teikimo atnaujinimo.
6. Kaip apskaičiuojama skambučiams išleidžiama suma?
Už sėkmingą (įvykusi) skambutį mokestis apskaičiuojamas pagal minutės tarifą nuo skambučio sujungimo pradžios iki skambučio sujungimo pabaigos. Laikas iki sujungimo ir po sujungimo nutraukimo nėra apmokestinamas.
7. Kuriam tinklui priklauso mano TravelSim numeris, kurio pradžia yra +372?
Estijos mobiliajam tinklui.
8. Kaip galėčiau patikrinti TravelSim sąskaitos likutį?
Surinkite trumpąjį numerį 099 savo TravelSim telefone, paspauskite Skambinti ir kelių sekundžių bėgyje nemokamai gausite trumpąją žinutę su Jūsų TravelSim sąskaitos likučiu. Taip pat galite pasinaudoti nuoroda, kur įtraukę savo TravelSim numerį, galėsite patikrinti sąskaitos likutį, peržiūrėti bei atsisiųsti detalias pokalbių išklotines bei siųstis nemokamas SMS žinutes: /saskaitos-valdymas/.
9. Kaip papildyti TravelSim sąskaitos likutį, jei turiu įsigijęs papildymo kodą?
Surinkite 098 bei 16-os skaitmenų papildymo kodą savo TravelSim telefone ir spauskite Skambinti, kelių sekundžių bėgyje Jūsų TravelSim sąskaitos likutis bus papildytas.
10. Kiek kainuoja sąskaitos patikrinimo ir papildymo užklausa trumpaisiais numeriais 098, 099?
Šios paslaugos nemokamos.
11. Ar galima būtų TravelSim įdėti į kurį nors kitą telefoną?
Paslauga galima naudotis turint bet kokį GSM standarto mobilųjį telefoną – netinka tik telefonas, specialiai pritaikytas naudoti viename konkrečiame tinkle („pririštas“ telefono aparatas).
12. Kaip aš galiu sužinoti, ar mano telefonas yra užblokuotas?
Jūs sužinosite, kad Jūsų telefonas užblokuotas, jeigu įdėsite TravelSim ir gausite bet kurį iš sekančių pranešimų Jūsų telefono ekrane po PIN kodo įvedimo: Insert SIM (liet. Įdėkite SIM kortelę) SIM not valid (liet. SIM kortelė neatpažinta)
13. Ar galiu savo numerį paslėpti (kad asmuo, kuriam skambinu, jo nematytų)?
Ne, TravelSim numeris visada rodomas.
14. Ar galiu per TravelSim patekti į internetą (WAP, GPRS)?
Taip, galite. Norėdami pradėti naudotis TravelSim GPRS paslaugomis, Jūs turite aktyvuoti GPRS paslaugą. Daugiau informacijos apie GPRS aktyvavimą ir konfiguravimą rasite čia.
15. Ar galiu savo telefone naudotis telefonų knygute?
Taip, numeriai turi būti įrašyti su šalies ir miesto kodais, pvz.: 00370 хх хх хх xх arba +370 хх хх хх xx.
16. Kiek kainuoja skambutis TravelSim numeriu?
Skambutis TravelSim numeriu kainuoja tiek pat, kiek Jums kainuoja skambutis į mobilųjį Estijos tinklą. Apie skambučio kainą jus gali informuoti tinklo, iš kurio skambinate, operatoriaus. Skambučio tarifas priklauso nuo operatoriaus ir sutarties su tuo operatoriumi, iš kurio Jūs skambinate į TravelSim numerį.
17. Kaip galėčiau siųstis nemokamas SMS trumpąsias žinutes?
Norint siųstis nemokamas SMS žinutes, Jūs turite užsiregistruoti mūsų tinklapyje. Leidžiama siųstis iki nemokamų 10 SMS žinučių vienam abonentui per parą.
18. Kaip galėčiau siųsti SMS pigiau?
SMS žinutės iš TravelSim kortelės kainuos nuo 0,05 Eur/SMS iki 0,06 Eur/SMS, jeigu ją siųsite iš TravelSim kortelės meniu t.y. telefone pasirinkite MENIU/TravelSIM/Send TravelSMS.

19. Turiu telefono aparatą, kuris nepalaiko USSD funkcijos. Ar galiu naudotis šia paslauga?
Galite. Skambučius ir SMS priimsite Jums įprastu būdu. Norint paskambinti, surinkite numerį vienu iš šių būdų:
*146* 00 (šalies kodas) (miesto kodas) (telefono numeris) # ir spauskite Skambinti, pavyzdžiui, *146*0037060000000#. Galima išsaugoti tokiu būdu užrašytą numerį savo telefono knygutėje. Išsaugokite arba perkelkite telefono numerius iš telefono atminties į SIM korteles kontaktų knygutę (Address book). Numeriai turi būti įrašyti su šalies ir miesto kodais: 00370 хх хх хх xх arba +370 хх хх хх xx. Norėdami skambinti šiais numeriais, pasinaudokite telefono meniu TravelSim submeniu „Address Book“. Pasinaudokite telefono meniu TravelSim submeniu „Call“. Numeris turi būti įrašyti su šalies ir miesto kodais be pliuso ženklo: 00370 хх хх хх xх. Norint patikrinti sąskaitos likutį, surinkite: *146*099# ir paspauskite Skambinti. Šį numerį galite išsaugoti savo telefono knygutėje.
Taip pat sąskaitos likutį galima patikrinti pasinaudojus telefono meniu TravelSim submeniu „Check Balance“.
Norint papildyti sąskaitos likutį, surinkite: *146*098 (16-os skaitmenų papildymo kodas) # ir paspauskite Skambinti.
Taip pat sąskaitos likutį galima patikrinti pasinaudojus telefono meniu TravelSim submeniu „Add Credit“.
TravelSim sąskaitą taip pat galite papildyti pasinaudoję mūsų tinklapio elektroninės bankininkystės paslaugomis.
20. Turiu SAMSUNG D880 Duos telefono aparatą ir man nepavyksta paskambinti. Kaip tai padaryti?
 DualSIM modelių aparatuose TravelSim kortelė veikia tik įstatyta į SIM1 lizdą. Naudojant TravelSim kortelę SAMSUNG ir SONY ERICSSON telefono aparatuose galima pakeisti TravelSim kortelės nustatymą.
Telefono meniu pasirinkite TravelSim meniu.
Pasirinkite submeniu Settings.
Sutikite su perspėjimu, kad norite keisti nustatymus ir paspauskite Yes.
Surinkite kodą 1101 ir pasirinkite OK (ekrane turi pasirodyti užrašas CC OptionX: ON). Jei norėsite tokiu būdu nustatytą „TravelSim“ kortelę įdėti į kito gamintojo telefoną, atlikite tuos pačius žingsnius, bet įvedę kodą 1102 (ekrane turi pasirodyti užrašas CC OptionX: OFF).
21. Kaip sutaupyti ir neprarasti nei vieno skambučio būnant tarptinkliniame ryšyje (angl. roaming)?
Vykstant į užsienį, praneškite visiems savo TravelSim numerį. Taip pat norint neprarasti skambučių į savo turimą Lietuvos numerį, savo telefone nustatykite peradresavimą į TravelSim numerį. Į vieną TravelSim numerį galima peradresuoti keletą numerių, todėl, kai vykstate keliese ir turite tik vieną TravelSim kortelę, galite į vieną TravelSim numerį peradresuoti visus skambučius iš visų Jūsų turimų numerių. Norime priminti, kad prieš nustatant peradresavimą, patikrintumėte savo skambučių tarifą iš Lietuvos į Estijos mobiliuosius tinklus. Daugeliu atveju verta užsakyti iš savo operatoriaus palankesnį tarifą skambučiams į Estiją, kad peradresavimas kainuotų pigiau ir Jūs galėtumėte sutaupyti dar labiau. Pieš išvykstant pasitikrinkite ar peradresavimas veikia sėkmingai.
22. Kiek kainuoja skambučio peradresavimo nustatymo operacija būnant tarptinkliniame ryšyje (angl. roaming)?
Skambučių peradresavimo nustatymas nieko nekainuoja, nepriklausomai nuo buvimo vietos. Tai yra tarnybinė GSM operacija.
23. Koks SMS centro numeris?
SMS centro numeris +3725099000
24. Ar galiu naudotis TravelSim paslaugomis Japonijoje ir Pietų Korėjoje?
Taip. Tik telefono aparatas turi palaikyti 3G ryšio funkciją.
25. Ar galiu naudotis TravelSim su Blackberry?
Jūs galite skambinti ir priimti skambučius, gauti ir siųsti SMS žinutes, taip pat naudotis internetu.
Norint naudotis internetu įdiekite naršyklę pvz.: Opera arba Bolt ir įveskite TravelSim GPRS parametrus, telefone Blackberry, pasirinkdami meniu - Options - Advanced Options - TCP IP.
Tačiau TravelSim nepalaiko Blackberry duomenų perdavimo paslaugos kurį leidžia siųsti ir gauti elektroninius laiškus arba naudotis "BlackBerry Messenger" paslauga.
26. Kas yra TravelSim+Internet?
Tai nauja SIM kortelė su dar palankesniais tarifais mobiliajam internetui užsienyje.
27. Ar galiu turimai TravelSIM kortelei įjungti TravelSim+Internet arba TravelSim+USA paslaugą?
NE, nes tai atskitos SIM kortelės.
28. Į ką galėčiau kreiptis, jei turiu daugiau klausimų?
Į Klientų aptarnavimą:
mob. + 370 66 00 11 00 (darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.), el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.